Dodatkowe informacje


Okna PCV są doskonałą alternatywą dla produktów drewnianych i aluminiowych. W naszej ofercie znajdą Państwo okna Veka Softline 82 MD oraz Veka Softline 72 AD oparte na bezkonkurencyjnym profilu klasy premium dostarczanym przez czołowego producenta. Zapewnią one elegancki i stylowy wygląd elewacji oraz wnętrza, co jest zasługą szerokiego wachlarza dostępnych wariantów kolorystycznych, a przy tym znacznie ograniczą straty energii i pozwolą na utrzymanie stałej, właściwej temperatury wewnątrz budynku.

Działamy na terenie następujących miast: Bielsko-Biała, Pszczyna, Wadowice, Oświęcim, Wisła, Cieszyn, Sucha Beskidzka, Czechowice, Skoczów, Kęty oraz Andrychów.
Firma Majsterek od lat zajmuje się dostarczaniem akcesoriów do budownictwa mieszkalnego i użytkowego. Są to nie tylko okna PCV, drzwi i rolety ale również bramy garażowe. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy segmentowe, które świetnie spiszą się zarówno w roli drzwi garażowych na prywatnych posesjach, jak i bramy przemysłowe (niezbędne np. w warsztatach samochodowych). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną specjalnie dla miast: Bielsko-Biała, Wadowice, Cieszyn, Skoczów, Andrychów oraz Oświęcim.Firma Majsterek od lat zajmuje się dostarczaniem akcesoriów do budownictwa mieszkalnego i użytkowego. Dostarczmy tak okna PCV, jak i bramy garażowe a także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne czołowych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną specjalnie dla miast: Bielsko-Biała, Wadowice, Skoczów, Andrychów, Oświęcim, Cieszyn oraz Pszczyna.W miastach Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów, Skoczów, Pszczyna, Wadowice, Kęty, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Andrychów oraz Oświęcim podejmujemy się realizacji i montażu rolet zewnętrznych podtynkowych, natynkowych a także nadstawnych.
Wycena on line