Okna – Sucha BeskidzkaOkna w Suchej Beskidzkiej to gwarancja wytrzymałości i komfortu. Są odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, grzybów a ponadto ekologiczne – poddają się 100% recyklingowi. Oknamajsterek ma w swojej ofercie najwyższej jakości, wykonane z polichlorku winylu, okna. Są one przyszłościową inwestycja tak w dom, jak i środowisko jednak, przede wszystkim, dla Państwa stanowią gwarancję solidnego wykonania i nowoczesnego wyglądu.

W naszej ofercie dla miasta Sucha Beskidzka są okna PCV, które dostarczane są do nas przez czołowego producenta na profilu VEKA zaliczonego do klasy A. Oferowane przez nas mieszkańcom miasta Sucha Beskidzka okna PCV to gwarancja niezawodności, atrakcyjnej ceny a przy tym satysfakcji na długie lata.

Lista produktow

Okna Veka Softline 82 MD

Okna VEKA SOFTLINE 82 MD to energooszczędny system profili na najwyższym poziomie z 7-komorową ramą w systemie 3 uszczelek z 3-szybowym pakietem, dzięki czemu okna uzyskują współczynnik UW poniżej 0,8 W/m2k. Bogata gama rodzaju oklein i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Neutralne wzornictwo pozwala dopasować profile SOFTLINE 82 MD do właściwie wszystkich budynków, niezależnie od ich funkcji czy też stylu architektury.

Okna Veka Softline 70 AD

Okna Veka Softline 70 AD to przyjazne w użytkowaniu okna, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy cenią sobie komfort i estetykę. Okna VEKA Softline 70 AD bazują na 5-komorowym profilu klasy A o grubości 70 mm, są odporne na uszkodzenia, działanie czynników mechanicznych i zmiany temperatury. Spośród szerokiej gamy kolorów każdy znajdzie coś dla siebie. Okna doskonale wpiszą się w styl dowolnych budynków oraz pomieszczeń.

Okna Sucha Beskidzka - cennik

Cena montażu okien uzależniona jest od miejsca zamontowania okien, ilości i dostępu. W celu zapoznania się z cennikiem montażu okien PCV w mieście Sucha Beskidzka zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 666 292 997. Oferujemy również możliwość wyceny on-line w formularzu pod adresem https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/.

Okna Sucha Beskidzka - realizacje

Poniżej prezentujemy wykonane przez nas okna w mieście Sucha Beskidzka. Zajmujemy się montażem okien PCV w budynkach o dowolnym przeznaczeniu uwzględniając przy tym potrzeby oraz komfort ich użytkowników. Zapoznaj się z realizacjami okien PCV z miasta Sucha Beskidzka.

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line