Okna plastikowe PCV – Bielsko-BiałaOkna plastikowe PCV w Bielsku-Białej to gwarancja wytrzymałości i komfortu. Są odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, grzybów a ponadto ekologiczne – poddawalne 100% recyklingowi. Okna PCV w Bielsku-Białej to inwestycja nie tylko dla domu i środowiska , ale przede wszystkim dla Państwa. Okna plastikowe PCV to gwarancja estetycznego wyglądu i nowoczesnego designu.

W naszej ofercie dla Bielska-Białej znajdą Państwo okna PCV najwyższej jakości, dostarczane przez czołowego producenta na profilu VEKA – zaliczone do klasy A. Okna PCV oferowane przez nas dla mieszkańców Bielska-Białej to gwarancja atrakcyjnej ceny, niezawodności a przy tym satysfakcji na długie lata.

Lista produktow

Okna Veka Softline 82 MD

Okna Veka Softline 82 MD to energooszczędny system profili na najwyższym poziomie z 7-komorową ramą w systemie trzech uszczelek z 3-szybowym pakietem, dzięki czemu okna uzyskują współczynnik UW poniżej 0,8 W/m2k. Bogata gama rodzaju oklein i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Neutralne wzornictwo pozwala dopasować profile SOFTLINE 82 MD do każdego typu architektury.

Okna Veka Softline 70 AD

Okna Veka Softline 70 AD to przyjazne w użytkowaniu okna, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy cenią sobie komfort i estetykę. Okna Veka Softline 70 AD bazują na 5-komorowym profilu klasy A o grubości 70 mm, są odporne na uszkodzenia, działanie czynników mechanicznych i zmiany temperatury. Spośród szerokiej gamy kolorów każdy znajdzie coś dla siebie. Okna perfekcyjnie wpiszą się w styl każdego budynku oraz pomieszczenia.

Cennik montażu okien plastikowych PCV w Bielsku-Białej

Cena montażu okien uzależniona jest od miejsca zamontowania okien, ilości i dostępu. W celu zapoznania się z cennikiem montażu okien plastikowych PCV w mieście Bielsko-Biała zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 666 292 997. Oferujemy również możliwość wyceny on-line w formularzu pod adresem https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/.

Okna PCV - realizacje z miasta Bielsko-Biała

Poniżej prezentujemy okna PCV - realizacje z miasta Bielsko-Biała naszego autorstwa. Zajmujemy się montażem okien plastikowych w budynkach biurowych i mieszkalnych uwzględniając przy tym potrzeby oraz komfort ich użytkowników. Zapoznaj się z realizacjami okien PCV z miasta Bielsko-Biała.

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line