Bramy garażowe – Cieszyn

Bramy garażowe CieszynWybór bramy garażowej może wydawać się łatwym ale nie warto ulegać temu wrażeniu. Decydując się na inwestycję w bramę garażową dobrze jest sprawić, żeby ta się zwróciła. Znajdujące się w ofercie Majsterka dla mieszkańców miasta Cieszyn bramy garażowe są przystosowane do budownictwa energooszczędnego. Co to oznacza? Bramy garażowe oferowane przez Majsterka charakteryzuje niski współczynnik przenikania ciepła co sprawia, że z łatwością i bez dużego nakładu środków finansowych można utrzymać garaż w dowolnej temperaturze. Za izolację termiczną, którą zapewniają nasze bramy garażowe, odpowiedzialne jest wypełnienie konstrukcji (wykonanej z ocynkowanej stali) bezfreonową pianką poliuretanową. Dodatkowe uszczelnienie, które biegnie wzdłuż wszystkich krawędzi bramy garażowej czyni ją dodatkowo odporną na przenikanie do wnętrza zimnego, lub chłodniejszego, powietrza z zewnątrz.

Cieszyn - bramy garażowe, przemysłowe i segmentoweSegmentowe bramy garażowe dostępne w naszej ofercie przystosowane są do użytku zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Oferowane przez Majsterka przedsiębiorcom i mieszkańcom miasta Cieszyn bramy garażowe charakteryzuje duża wytrzymałość, stabilna konstrukcja oraz wygoda użytkowania. Jest to zasługą stalowych prowadnic pionowych oraz poziomych, które odpowiadają za ustalenie toru ruchu bramy garażowej. Dodatkowo na funkcjonalność bram garażowych wpływ ma również zastosowanie napędu automatycznego - znacznie usprawnia on proces otwierania i zamykania drzwi garażowych. Dostępne w naszej ofercie dla miasta Cieszyn bramy garażowe automatyczne wyposażane są w napęd Metro będący owocem współpracy marek Wiśniowski i Somfy. Zarówno bramy przemysłowe, jak i bramy segmentowe znajdujące się w naszym asortymencie charakteryzuje niski współczynnik przenikania ciepła - jest on porównywalny do tego, który opisuje wielokomorowe okna stosowane w budownictwie energooszczędnym.

Lista produktów

Brama segmentowa UniPro

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Charakterystyka bram segmentowych:
+ skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
+ konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
+ skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
+ brama uszczelniona na całym obwodzie
+ w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża

Brama segmentowa UniTherm

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

Charakterystyka bram segmentowych:
+ Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień.
+ Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy.


Brama przemysłowa segmentowa MakroPro

BRAMY SEGMENTOWE WIŚNIOWSKI TO GWARANCJA NAJWYŻJSZEJ JAKOŚCI ORAZ NIEZAWODNEGO DZIAŁANIA

Charakterystyka bram segmentowych:
+ skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm lub 60 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
+ konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
+ skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych brama uszczelniona na całym obwodzie
+ w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
+ uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
+ panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
+ bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej

Bramy garażowe Cieszyn - atrakcyjna oferta dla mieszkańców i przedsiębiorcówOferowane przez Majsterka przedsiębiorcom, inwestorom oraz mieszkańcom miasta Cieszyn bramy garażowe to najwyższej jakości produkty. Na ostateczną wartość zamówienia wpływa mają czynniki takie jak: wielkość bramy garażowej, miejsce jej montażu a także łatwość dostępu do niego. Dodatkowym aspektem mającym wpływ na cenę bramy garażowej jest montaż napędu automatycznego. Skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny znajdującego się pod adresem https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/ lub skontaktuj się z nami drogą mailową bok@oknamajsterek.pl albo telefonicznie pod numerem 666 292 997. Serdecznie zapraszamy!

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line