Okna plastikowe PCV – PszczynaOkna plastikowe PCV w Pszczynie to gwarancja funkcjonalności i wytrzymałości. Okna plastikowe PCV cechuje odporność nie tylko na działanie negatywnych czynników atmosferycznych ale również grzybów. Ponadto są one ekologiczne - można je poddać 100% recyklingowi. Okna plastikowe PCV w Pszczynie to krok w przyszłość na rzecz środowiska i domu, ale przede wszystkim dla Państwa. Okna plastikowe PCV to nie tylko estetyczny wygląd ale również nowoczesny design.

Okna PCV (plastikowe) znajdujące się w naszej ofercie dla miasta Pszczyna to produkty najwyższej jakości, które są dostarczane przez sztandarowego producenta na profilu VEKA – zaliczanego do klasy A. Okna PCV w naszej ofercie dla miasta Pszczyna są gwarancją ergonomii i stylowego wykończenia dowolnej przestrzeni lub budynku.

Lista produktow

Okna Veka Softline 82 MD

Okna VEKA SOFTLINE 82 MD jest energooszczędnym systemem profili na najwyższym poziomie, które charakteryzuje 7-komorowa rama w systemie 3 uszczelek z 3-szybowym pakietem co sprawia, że okna uzyskują współczynnik UW poniżej 0,8 W/m2k. Oferowany przez nas szeroki wachlarz oklein i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Uniwersalne wzornictwo pozwala dopasować profile SOFTLINE 82 MD do dowolnego typu architektury.

Okna Veka Softline 70 AD

Okna Veka Softline 70 AD są przyjaznymi w użytkowaniu oknami wychodzącymi naprzeciw potrzebom osób ceniących sobie duży komfort i estetykę. Okna Veka Softline 70 AD bazują na 5-komorowym profilu klasy A o grubości 70 mm. To model odporny na uszkodzenia, zmiany temperatury a także działanie czynników mechanicznych. Szeroka gama kolorów każdemu daje możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Okna te doskonale wkomponują się się w styl różnych budynków oraz pomieszczeń.

Montaż okien plastikowych PCV w Pszczynie - cennik

Cena montażu okien w Pszczynie uzależniona jest od miejsca zamontowania okien, ilości i dostępu. Zainteresowanym montażem okien plastikowych PCV w mieście Pszczyna proponujemy kontakt telefoniczny pod nr tel. 666 292 997. Oferujemy także wycenę on-line. Wystarczy przesłać wypełniony formularz znajdujący się pod adresem https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/.

Okna PCV - realizacje z miasta Pszczyna

Pragniemy przedstawić Państwu nasze realizacje okien PCV w mieście Pszczyna. Podejmujemy się montażu okien PCV w budynkach o różnym przeznaczeniu i zawsze kierujemy się potrzebami ich użytkowników. Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami okien PCV z miasta Pszczyna.

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line