Bramy segmentoweBrama segmentowa UniPro - Wiśniowski

Bramy garażowe segmentowe to jedno z najbardziej komfortowych propozycji rozwiązań do Twojego garażu. Proponowane bramy segmentowe uzyskują zbliżony współczynnik U z oknami wielokomorowymi, które stosowane są w energooszczędnym budownictwie. Odpowiedni współczynnik uzyskujemy dzięki produkcji własnych paneli, które wypełnione są pianką poliuretanową i innymi systemami uszczelniającymi.

Nasze bramy segmentowe UniPro to:
+ skrzydła bram wykonane ze stalowych paneli 40 mm, które wypełniane są pianką piluretanową bezfreonową,
+ systemy konstrukcyjne powstałe z elementów stalowych ocynkowanych,
+ skrzydła bramy mogą poruszać się wzdłuż pionowych i poziomych prowadnic,
+ uszczelnienie bramy na całym obwodzie,
+ dolny panel zabezpieczony uszczelką przylegającą do podłoża.


Brama segmentowa - cena

Na finalną cenę bramy segmentowej wpływa wiele czynników. Pod uwagę należy wziąć miejsce montażu, wielkość bramy oraz rodzaj napędu. Zapytaj o cenę wypełniając formularz online: https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line.

Brama segmentowa UniTherm

Brama garażowa segmentowa Wiśniowski UniTherm to propozycja, które spełnia bardzo rygorystyczne normy pod kątem odporności na działanie czynników atmosferycznych np. wiatr, woda czy powietrze. Dzięki temu nasze bramy segmentowe UniTherm cechują się długim okresem eksploatacji i pozwalają zachować walory estetyczne przed długi czas.

Cechy bram segmentowych Wiśniowski:

+Bramy segmentowe UniTherm powstały z myślą o budownictwie energooszczędnym. Konstrukcja wykorzystuje właściwości cieplne panelu Innovo 60mm, a także dopasowane systemy uszczelnień.
+Bramy cechują się współczynnikiem przenikania ciepła o wartości 0,33 W/m2K, co wpływa na świetne właściwości termoizolacyjne całej bramy.

Brama garażowa segmentowa z napędem METRO


Metro to propozycja napędu nowej generacji. Rozwiązanie łączy w sobie estetykę, moc i niezawodność. Do stworzenia napędu wykorzystane zostały najnowsze technologie. Pomysł powstał przy współpracy marek Wiśniowski oraz Somfy - lidera w zakresie produkcji automatyki i inteligentnych rozwiązań do sterowania urządzeniami domowymi.

Do zalet napędu Metro możemy zaliczyć:
+Drogę radiową RTS - rozwiązanie oparte na innowacyjnych technologiach. Somfy umożliwia instalację i rozbudowę systemu napędowego, która nie wymaga ingerencji w strukturę ściany. Stanowi więc świetne rozwiązanie zarówno do nowego budownictwa, jak i do budynków do modernizacji lub remontu.
+ Wykrywanie przeszkód - systemy wyposażone są w zabezpieczenie przeciążeniowe, które zatrzymuje skrzydło bramy w przypadku zetknięcia się dolnego skrzydła z przeszkodą.
+ Wbudowana lampa sygnalizacyjne.
+ Szyna z łańcuchem wyposażona w system wygłuszający, który gwarantuje cichą i płynną pracę.
+ System umożliwia podłączenie syreny alarmowej.
+ System umożliwia podłączenie dodatkowe źródła oświetlenia na zewnątrz.
+ Opcjonalnie możemy skorzystać z zestawu fotokomórek.
+ Opcjonalnie dostępny jest akumulator awaryjnego zasilania.
+ Opcjonalnie dostępna jest mechaniczna blokada antywłamaniowa.

Pozostała oferta

Nasze ostatnie realizacje

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

21 lutego, 2024
Drzwi wewnętrzne

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać do domu jednorodzinnego?

Wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych do domu jednorodzinnego nie jest łatwym zadaniem, szczególnie biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych modeli, materiałów wykończeniowych i stylów. Drzwi wewnętrzne nie tylko […]
14 stycznia, 2024
Zewnętrzne drzwi aluminiowe

Zewnętrzne drzwi aluminiowe: właściwości i zalety

Zewnętrzne drzwi aluminiowe stają się coraz bardziej popularnym wyborem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Są eleganckie, trwałe, wytrzymałe i nie wymagają pracochłonnej konserwacji. Doskonale […]
19 grudnia, 2023
rolety natynkowe

Jakie właściwości mają zewnętrzne rolety natynkowe i dlaczego warto je wybrać?

Rolety natynkowe to rodzaj osłon okiennych montowanych na zewnątrz budynku. Niekiedy nazywane bywają również żaluzjami. Instaluje się je na powierzchni ściany nad oknem, a nie w […]
16 listopada, 2023
termoizolacje pianą PUR

Ewolucja rozwiązań w zakresie izolacji: nowoczesne termoizolacje pianą PUR

Wstęp do innowacji w izolacjach Techniki rozwiązania w zakresie izolacji budynków podlegają ciągłemu rozwojowi i są intensywnie doskonalone. W poszukiwaniu materiałów bardziej efektywnych, ekonomicznych i ekologicznych, […]