Bramy segmentoweBrama segmentowa UniPro - Wiśniowski

Bramy garażowe segmentowe to jedno z najbardziej komfortowych propozycji rozwiązań do Twojego garażu. Proponowane bramy segmentowe uzyskują zbliżony współczynnik U z oknami wielokomorowymi, które stosowane są w energooszczędnym budownictwie. Odpowiedni współczynnik uzyskujemy dzięki produkcji własnych paneli, które wypełnione są pianką poliuretanową i innymi systemami uszczelniającymi.

Nasze bramy segmentowe UniPro to:
+ skrzydła bram wykonane ze stalowych paneli 40 mm, które wypełniane są pianką piluretanową bezfreonową,
+ systemy konstrukcyjne powstałe z elementów stalowych ocynkowanych,
+ skrzydła bramy mogą poruszać się wzdłuż pionowych i poziomych prowadnic,
+ uszczelnienie bramy na całym obwodzie,
+ dolny panel zabezpieczony uszczelką przylegającą do podłoża.


Brama segmentowa - cena

Na finalną cenę bramy segmentowej wpływa wiele czynników. Pod uwagę należy wziąć miejsce montażu, wielkość bramy oraz rodzaj napędu. Zapytaj o cenę wypełniając formularz online: https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line.

Brama segmentowa UniTherm

Brama garażowa segmentowa Wiśniowski UniTherm to propozycja, które spełnia bardzo rygorystyczne normy pod kątem odporności na działanie czynników atmosferycznych np. wiatr, woda czy powietrze. Dzięki temu nasze bramy segmentowe UniTherm cechują się długim okresem eksploatacji i pozwalają zachować walory estetyczne przed długi czas.

Cechy bram segmentowych Wiśniowski:

+Bramy segmentowe UniTherm powstały z myślą o budownictwie energooszczędnym. Konstrukcja wykorzystuje właściwości cieplne panelu Innovo 60mm, a także dopasowane systemy uszczelnień.
+Bramy cechują się współczynnikiem przenikania ciepła o wartości 0,33 W/m2K, co wpływa na świetne właściwości termoizolacyjne całej bramy.

Brama garażowa segmentowa z napędem METRO


Metro to propozycja napędu nowej generacji. Rozwiązanie łączy w sobie estetykę, moc i niezawodność. Do stworzenia napędu wykorzystane zostały najnowsze technologie. Pomysł powstał przy współpracy marek Wiśniowski oraz Somfy - lidera w zakresie produkcji automatyki i inteligentnych rozwiązań do sterowania urządzeniami domowymi.

Do zalet napędu Metro możemy zaliczyć:
+Drogę radiową RTS - rozwiązanie oparte na innowacyjnych technologiach. Somfy umożliwia instalację i rozbudowę systemu napędowego, która nie wymaga ingerencji w strukturę ściany. Stanowi więc świetne rozwiązanie zarówno do nowego budownictwa, jak i do budynków do modernizacji lub remontu.
+ Wykrywanie przeszkód - systemy wyposażone są w zabezpieczenie przeciążeniowe, które zatrzymuje skrzydło bramy w przypadku zetknięcia się dolnego skrzydła z przeszkodą.
+ Wbudowana lampa sygnalizacyjne.
+ Szyna z łańcuchem wyposażona w system wygłuszający, który gwarantuje cichą i płynną pracę.
+ System umożliwia podłączenie syreny alarmowej.
+ System umożliwia podłączenie dodatkowe źródła oświetlenia na zewnątrz.
+ Opcjonalnie możemy skorzystać z zestawu fotokomórek.
+ Opcjonalnie dostępny jest akumulator awaryjnego zasilania.
+ Opcjonalnie dostępna jest mechaniczna blokada antywłamaniowa.

Pozostała oferta

Nasze ostatnie realizacje

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

25 maja, 2023
Jakie drzwi zewnętrzne wybrać – aluminiowe czy stalowe

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać – aluminiowe czy stalowe?

Drzwi wejściowe, inaczej drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów naszego domu, ponieważ to właśnie one chronią go przed zimnem, oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz stanowią barierę […]
12 maja, 2023
Dlaczego termoizolacja jest najważniejszym aspektem domów energooszczędnych

Dlaczego termoizolacja jest najważniejszym aspektem domów energooszczędnych?

Termoizolacja jest jednym z kluczowych elementów, które pozwalają na zminimalizowanie kosztów energii i ograniczenie strat ciepła w budynkach. Z tego względu tworzenie domu o dużej wydajności […]
28 kwietnia, 2023
Jak działa brama garażowa segmentowa i czy warto wybrać ją do garażu

Jak działa brama garażowa segmentowa i czy warto wybrać ją do garażu?

Brama garażowa pozwala na profesjonalne i trwałe zabezpieczenie garażu, dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego modelu, który w skuteczny sposób ochroni nasz budynek oraz znajdujące się […]
10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.