Drzwi drewniane PARMAX X Faktor

Drzwi wejściowe Parmax X-Faktor to rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie nowoczesne propozycje. Dla klientów gustujący w stylu nowoczesnym, oferujemy Parmax drzwi drewniane. Nasze propozycje cechują się dbałością o detale, dekoracyjnymi elementami oraz solidnym wykonaniem. Drzwi wejściowe to wizytówka domu, która mocno wpływa na jego estetykę.

xfaktor-drzwi-majsterek

Dlaczego warto wybrać drzwi X Faktor?

Oferta drzwi wejściowych Parmax to awangardowe wyjście oraz mocne wejście. Wpłynęło na to kilka rozwiązań, które są wyznacznikiem produktów firmy Parmax:

  • Stosowane w standardzie okucia są zawsze najwyższej jakości - zawiasy chowane Simonswerk Tectus TE to pierwszy taki produkt wprowadzony przez X-Factor. Wykorzystanie tych zawiasów sprawia, że zarówno powierzchni skrzydła jak i dostawki jest bardzo dobrze zlicowana.
  • Specjalnie wyselekcjonowane drewno z charakterystycznymi naturalnymi sękami oraz pęknięciami jako wykończenie skrzydła - to jedyne takie, ekskluzywne rozwiązanie dostępne tylko w naszej ofercie.
  • Inteligentne rozwiązania w zakresie systemów otwierania drzwi. Możesz wybierać spośród przycisków w pochwycie, czytnika linii papilarnych czy klawiatury kodowej. Wykorzystywane przez nas okablowanie, estetycznie wkomponowane jest w ościeżnicę lub skrzydło drzwiowe.
  • W standardzie oferujemy długie listwy zaczepowe zamka, a także 3 punktowy zamek listwowy, który wpływa na odporność drzwi na włamanie.
  • Na indywidualne zamówienie możemy znacznie zmodyfikować dany wzór drzwi przy uwzględnieniu ograniczeń technicznych.

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

25 maja, 2023
Jakie drzwi zewnętrzne wybrać – aluminiowe czy stalowe

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać – aluminiowe czy stalowe?

Drzwi wejściowe, inaczej drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów naszego domu, ponieważ to właśnie one chronią go przed zimnem, oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz stanowią barierę […]
12 maja, 2023
Dlaczego termoizolacja jest najważniejszym aspektem domów energooszczędnych

Dlaczego termoizolacja jest najważniejszym aspektem domów energooszczędnych?

Termoizolacja jest jednym z kluczowych elementów, które pozwalają na zminimalizowanie kosztów energii i ograniczenie strat ciepła w budynkach. Z tego względu tworzenie domu o dużej wydajności […]
28 kwietnia, 2023
Jak działa brama garażowa segmentowa i czy warto wybrać ją do garażu

Jak działa brama garażowa segmentowa i czy warto wybrać ją do garażu?

Brama garażowa pozwala na profesjonalne i trwałe zabezpieczenie garażu, dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego modelu, który w skuteczny sposób ochroni nasz budynek oraz znajdujące się […]
10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

Wycena on line