Drzwi drewniane PARMAX X Faktor

Drzwi zewnętrzne Parmax X-FAKTOR to idealne rozwiązanie dla ludzi nowoczesnych, którzy gustują w nowoczesnym stylu. Dekoracyjne elementy, dbałość o detale i solidne wykonanie to ich cechy charakterystyczne. Efektowna wizytówka domu, świadcząca o wysokim poczuciu estetycznym właściciela.

xfaktor-drzwi-majsterek

Dlaczego warto wybrać drzwi X Faktor?

Wybór drzwi PARMAX X-FACTOR to zawsze awangardowe wyjście i mocne wejście. Decyduje o tym kilka konkretnych rozwiązań, które są znakiem firmowym naszych produktów.

  • Najwyższej jakości okucia w standardzie — zawiasy chowane Simonswerk Tectus TE wprowadzone przez X-FACTOR po raz pierwszy na naszym rynku. Dzięki zastosowaniu tych zawiasów powierzchnia skrzydła i dostawki jest idealnie zlicowana.
  • Zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanego drewna z naturalnymi sękami i pęknięciami jako wykończenie skrzydła, dostępne ekskluzywnie jedynie w naszej ofercie.
  • Inteligentny system otwierania drzwi (m.in. przycisk w pochwycie, czytnik linii papilarnych, klawiatura kodowa) z okablowaniem estetycznie wkomponowanym w skrzydło oraz ościeżnicę.
  • Długa listwa zaczepowa zamka w standardzie oraz zamek listwowy 3 punktowy, który zwiększa odporność drzwi na włamanie.
  • Możliwość znacznej modyfikacji wzoru pod indywidualne zamówienie przy uwzględnieniu ograniczeń technicznych.

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
27 września, 2017

52 Międzynarodowe Targi Budownictwa

Dziękujemy że byliście razem z nami na 52 Targach Budownictwa w Bielsku – Białej . Uznajemy je jako nasz kolejny sukces . Do zobaczenia w biurze oraz na […]
Wycena on line