Drzwi drewniane PARMAX X Faktor

Drzwi wejściowe Parmax X-Faktor to rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie nowoczesne propozycje. Dla klientów gustujący w stylu nowoczesnym, oferujemy Parmax drzwi drewniane. Nasze propozycje cechują się dbałością o detale, dekoracyjnymi elementami oraz solidnym wykonaniem. Drzwi wejściowe to wizytówka domu, która mocno wpływa na jego estetykę.

xfaktor-drzwi-majsterek

Dlaczego warto wybrać drzwi X Faktor?

Oferta drzwi wejściowych Parmax to awangardowe wyjście oraz mocne wejście. Wpłynęło na to kilka rozwiązań, które są wyznacznikiem produktów firmy Parmax:

  • Stosowane w standardzie okucia są zawsze najwyższej jakości - zawiasy chowane Simonswerk Tectus TE to pierwszy taki produkt wprowadzony przez X-Factor. Wykorzystanie tych zawiasów sprawia, że zarówno powierzchni skrzydła jak i dostawki jest bardzo dobrze zlicowana.
  • Specjalnie wyselekcjonowane drewno z charakterystycznymi naturalnymi sękami oraz pęknięciami jako wykończenie skrzydła - to jedyne takie, ekskluzywne rozwiązanie dostępne tylko w naszej ofercie.
  • Inteligentne rozwiązania w zakresie systemów otwierania drzwi. Możesz wybierać spośród przycisków w pochwycie, czytnika linii papilarnych czy klawiatury kodowej. Wykorzystywane przez nas okablowanie, estetycznie wkomponowane jest w ościeżnicę lub skrzydło drzwiowe.
  • W standardzie oferujemy długie listwy zaczepowe zamka, a także 3 punktowy zamek listwowy, który wpływa na odporność drzwi na włamanie.
  • Na indywidualne zamówienie możemy znacznie zmodyfikować dany wzór drzwi przy uwzględnieniu ograniczeń technicznych.

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

16 listopada, 2023
termoizolacje pianą PUR

Ewolucja rozwiązań w zakresie izolacji: nowoczesne termoizolacje pianą PUR

Wstęp do innowacji w izolacjach Techniki rozwiązania w zakresie izolacji budynków podlegają ciągłemu rozwojowi i są intensywnie doskonalone. W poszukiwaniu materiałów bardziej efektywnych, ekonomicznych i ekologicznych, […]
29 października, 2023
okna pvc

Jakie okna PVC są najbardziej energooszczędne?

W dzisiejszych czasach, kiedy zrównoważone podejście do życia staje się coraz bardziej istotne, wybór energooszczędnych rozwiązań w naszych domach to dla wielu osób priorytet. Jeśli rozważasz […]
25 września, 2023
roleta nadstawna

Jak roleta nadstawna może zwiększyć komfort w Twoim domu?

W nowoczesnych domach i mieszkaniach coraz częściej stawia się na rozwiązania zarówno funkcjonalne, jak i reprezentujące wysoki poziom estetyki. Jednym z elementów, w którym te dwie […]
29 sierpnia, 2023
bramy przemysłowe

Czy warto inwestować w automatyczne bramy przemysłowe?

Bramy przemysłowe są stosowane w wielu przedsiębiorstwach, spełniając złożone funkcje – od zabezpieczających po logistyczne. W dobie postępu technologicznego coraz więcej firm decyduje się na ich […]
Wycena on line