Drzwi drewniane PARMAX X Faktor

Drzwi wejściowe Parmax X-Faktor to rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie nowoczesne propozycje. Dla klientów gustujący w stylu nowoczesnym, oferujemy Parmax drzwi drewniane. Nasze propozycje cechują się dbałością o detale, dekoracyjnymi elementami oraz solidnym wykonaniem. Drzwi wejściowe to wizytówka domu, która mocno wpływa na jego estetykę.

xfaktor-drzwi-majsterek

Dlaczego warto wybrać drzwi X Faktor?

Oferta drzwi wejściowych Parmax to awangardowe wyjście oraz mocne wejście. Wpłynęło na to kilka rozwiązań, które są wyznacznikiem produktów firmy Parmax:

  • Stosowane w standardzie okucia są zawsze najwyższej jakości - zawiasy chowane Simonswerk Tectus TE to pierwszy taki produkt wprowadzony przez X-Factor. Wykorzystanie tych zawiasów sprawia, że zarówno powierzchni skrzydła jak i dostawki jest bardzo dobrze zlicowana.
  • Specjalnie wyselekcjonowane drewno z charakterystycznymi naturalnymi sękami oraz pęknięciami jako wykończenie skrzydła - to jedyne takie, ekskluzywne rozwiązanie dostępne tylko w naszej ofercie.
  • Inteligentne rozwiązania w zakresie systemów otwierania drzwi. Możesz wybierać spośród przycisków w pochwycie, czytnika linii papilarnych czy klawiatury kodowej. Wykorzystywane przez nas okablowanie, estetycznie wkomponowane jest w ościeżnicę lub skrzydło drzwiowe.
  • W standardzie oferujemy długie listwy zaczepowe zamka, a także 3 punktowy zamek listwowy, który wpływa na odporność drzwi na włamanie.
  • Na indywidualne zamówienie możemy znacznie zmodyfikować dany wzór drzwi przy uwzględnieniu ograniczeń technicznych.

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
27 września, 2017

52 Międzynarodowe Targi Budownictwa

Dziękujemy że byliście razem z nami na 52 Targach Budownictwa w Bielsku – Białej . Uznajemy je jako nasz kolejny sukces . Do zobaczenia w biurze oraz na […]
Wycena on line