Okna PCV – OświęcimOkna PCV w Oświęcimiu to pewność wytrzymałości i komfortu. Okna plastikowe są odporne zarówno na działanie negatywnych czynników atmosferycznych jak i grzybów a do tego są ekologiczne, ponieważ poddawalne stuprocentowemu recyklingowi. Okna plastikowe PCV w Oświęcimiu to przyszłościowa inwestycja tak w dom, jak i środowisko. Są one jednak przede wszystkim dla Państwa gwarancją solidnego wykonania i nowoczesnego wyglądu.

W ofercie producenta okien oknamajsterek.pl znajdą Państwo okna plastikowe PCV najwyższej jakości, dostarczane przez czołowego producenta na profilu VEKA. Są to okna zaliczane do klasy A. Okna plastikowe PCV, które oferuje producent okien w Oświęcimiu to gwarancja nie tylko atrakcyjnej ceny ale również niezawodności, z której wynika satysfakcja na długie lata.

Lista produktow

Okna Veka Softline 82 MD

Okna Veka Softline 82 MD jest energooszczędnym systemem profili cechującym się konstrukcją na najwyższym poziomie - z siedmiokomorową ramą w systemie 3 uszczelek oraz 3-szybowym pakietem, dzięki któremu okna uzyskują współczynnik UW poniżej 0,8 W/m2k. Szeroki asortyment i wybór tak oklein, jak i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Neutralne wzornictwo pozwala dopasować profile SOFTLINE 82 MD do architektury każdego rodzaju.

Okna Veka Softline 70 AD

Okna Veka Softline 70 AD są ergonomicznymi oknami o dużej funkcjonalności, wychodzącymi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy cenią sobie komfort i estetykę. Okna Veka Softline 70 AD charakteryzują się konstrukcją opartą na 5-komorowym profilu klasy A o grubości 70 mm. Jest to model odporny na uszkodzenia, działanie czynników mechanicznych a także zmiany temperatury. Szeroka gama kolorów sprawia, że nasze okna spełnią oczekiwania najbardziej wysublimowanych gustów. Okna Veka Softline 70 AD świetnie wkomponują się w styl dowolnego budynku lub pomieszczenia.

Okna plastikowe PCV - ceny dla Oświęcimia

Ceny montażu okien PCV w Oświęcimiu uzależnione są od liczby, dostępu a także miejsca ich zamontowania. W celu zapoznania się z cenami montażu okien plastikowych PCV w Oświęcimiu sugerujemy kontakt telefoniczny pod nr tel. 666 292 997. Istnieje również możliwość wyceny on-line w formularzu pod adresem https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/.

Okna PCV - realizacje w Oświęcimiu

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z naszymi realizacjami okien PCV w Oświęcimiu. Nasza firma zajmuje się montażem okien PCV w budynkach o najróżniejszym przeznaczeniu kierując się przy tym potrzebami wynikającymi ze specyfiki obiektu a także preferencji ich użytkowników. Zobacz nasze realizacje okien PCV w Oświęcimiu.

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line