Okna PCV – SkoczówOkna PCV w Skoczowie to gwarancja wytrzymałości i komfortu. Są odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, grzybów a ponadto ekologiczne, dzięki temu, że mogą zostać poddane 100% recyklingowi. Oknamajsterek ma w swojej ofercie najwyższej jakości okna PCV. Są one przyszłościową inwestycja tak w dom, jak i środowisko jednak, przede wszystkim, dla Państwa stanowią gwarancję nowoczesnego wyglądu i solidnego wykonania.

W naszej ofercie dla miasta Skoczów są okna PCV, które dostarczane są do nas przez czołowego producenta na profilu VEKA zaliczonego do klasy A. Oferowane przez nas mieszkańcom miasta Skoczów okna PCV to gwarancja nie tylko satysfakcji na długie lata ale również niezawodności i atrakcyjnej ceny.

Lista produktow

Okna Veka Softline 82 MD

Okna Veka Softline 82 MD to energooszczędny system profili na najwyższym poziomie z 7-komorową ramą w systemie 3 uszczelek z 3-szybowym pakietem, dzięki któremu okna uzyskują współczynnik termoizolacji poniżej 0,8 W/m2k. Szeroka gama rodzaju oklein i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiadającego gustom i preferencjom. Oryginalne i uniwersalne wzornictwo pozwala dopasować profile Veka Softline 82 MD do wszystkich budynków, niezależnie od ich funkcji oraz wyglądu elewacji.

Okna Veka Softline 70 AD

Okna Veka Softline 70 AD to ergonomiczne okna wychodzące naprzeciw oczekiwaniom wszystkich ceniących sobie komfort i estetykę. Okna Veka Softline 70 AD opierają się na 5-komorowym profilu klasy A o grubości 70 mm. Są one odporne na uszkodzenia, działanie czynników mechanicznych ale również zmiany temperatury. W bogatej palecie dostępnych kolorów każdy znajdzie okna doskonale wpisujące się w styl wybranego budynku oraz pomieszczenia.

Okna PCV Skoczów - cennik

Cena montażu okien uzależniona jest od miejsca zamontowania, rodzaju i liczby okien a także dostępu do nich. W celu zapoznania się z cennikiem montażu okien PCV w Skoczowie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 666 292 997. Oferujemy również możliwość wyceny on-line w formularzu pod adresem https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/.

Okna PCV Skoczów - realizacje

Poniżej prezentujemy realizacje, których podjęliśmy się w Skoczowie. W Oknomajsterek zajmujemy się montażem okien PCV w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu nie zapominając przy tym o potrzebach oraz komforcie ich użytkowników. Zapoznaj się z wykonanymi przez nas w mieście Skoczów oknami PCV.

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line