Bramy garażowe – Andrychów

Bramy garażowe - AndrychówMajsterek to firma specjalizująca w dystrybucji i montażu bram garażowych. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości bramy garażowe ciepłe - z napędem automatycznym lub bez. Znajdujące się w naszej ofercie dla miasta Andrychów bramy garażowe wyróżniają doskonałe parametry techniczne, za którymi idą wytrzymałość, stabilność, energooszczędność a także funkcjonalność. Bramy garażowe Majsterka wykonywane są z dużą dokładnością i starannością dlatego zapewniają doskonałą izolację cieplną będącą efektem wypełnienia ocynkowanej, stalowej konstrukcji bezfreonową pianką poliuretanową. Dostępne dla mieszkańców i przedsiębiorców z miasta Andrychów bramy garażowe spiszą się w roli bram garażowych w budownictwie mieszkalnym jak i użytkowym. Poza wytrzymałą konstrukcją charakteryzują się one bardzo wydajnymi uszczelkami biegnącymi wzdłuż krawędzi drzwi garażowych oraz umieszczonymi w panelu dolnym - ich obecność również ma wpływ na niezwykle niski współczynnik przenikania ciepła.

Lista produktów

Brama segmentowa UniPro

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Charakterystyka bram segmentowych:
+ skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
+ konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
+ skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
+ brama uszczelniona na całym obwodzie
+ w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża

Brama segmentowa UniTherm

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

Charakterystyka bram segmentowych:
+ Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień.
+ Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy.

Andrychów - bramy garażowe segmentowe dla przemysłuTrwała i solidna konstrukcja oferowanych przez Majsterka bram garażowych składająca się z płaszcza oraz poziomych i pionowych prowadnic sprawia, że doskonale spisują się one w roli bram przemysłowych. Parametry techniczne, które spełniają dostępne w ofercie dla miasta Andrychów bramy garażowe, powodują, że oferowane przez nas bramy przemysłowe są nie tylko energooszczędne, ale również wodoszczelne (klasa 2), odporne na obciążenia wiatrem (klasa 3) oraz dźwiękoszczelne (na poziomie 23-2 dB). To właśnie te czynniki sprawiają, że oferowane przez Majsterka bramy przemysłowe są jednymi z najlepszych na rynku. Wykonane z myślą o przedsiębiorcach z miasta Andrychów bramy garażowe przystosowane są do użytku w magazynach, centrach dystrybucyjnych a także serwisach samochodowych.

Lista produktów

Brama przemysłowa segmentowa MakroPro

BRAMY SEGMENTOWE WIŚNIOWSKI TO GWARANCJA NAJWYŻJSZEJ JAKOŚCI ORAZ NIEZAWODNEGO DZIAŁANIA

Charakterystyka bram segmentowych:
+ skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm lub 60 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
+ konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
+ skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych brama uszczelniona na całym obwodzie
+ w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
+ uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
+ panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
+ bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej

Andrychów - bramy garażowe z napędem automatycznymBramy garażowe proponowane przez nas mieszkańcom Andrychowa występują w dwóch wariantach - ręcznym i automatycznym. Dostępne w naszej ofercie dla miasta Andrychów bramy garażowe automatyczne wyposażone są w najlpeszy na rynku napęd automatyczny Metro. Urządzenie to jest efektem współpracy marki Wiśniowski oraz rynkowego lidera z zakresu automatyki, którym jest Somfy. Zastanawiasz się nad inwestycją w automatyczną bramę garażową? Koniecznie skonsultuj z nami swój pomysł - montaż napędu automatycznego wymaga odpowiedniej instalacji oraz garażu o właściwych wymiarach.

Bramy garażowe Andrychów - atrakcyjna oferta MajsterkaPoznaj nasz możliwości i skonsultuj z nami swój pomysł. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz bezpłatnej wyceny znajdujący się na stronie https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/, maila bok@oknamajsterek.pl lub telefonicznie pod numerem 666 292 997. Sprawdź czy oferowane przez nas mieszkańcom miasta Andrychów bramy garażowe spełnią Twoje oczekiwania! Zapraszamy do kontaktu!

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line