Okna PCV – KętyOkna PCV w Kętach to gwarancja wytrzymałości i komfortu. poza odpornością na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, grzybów charakteryzuje je poddawalność 100% recyklingowi. Oknamajsterek ma w swojej ofercie dla miasta Kęty okna najwyższej jakości. Ich zakup to przyszłościowa inwestycja zarówno w dom, jak i środowisko. Okna PCV to przede wszystkim gwarancja nowoczesnego wyglądu i solidnego wykonania.

W naszej ofercie dla miasta Kęty są okna PCV, które dostarczane są do nas przez czołowego producenta na profilu VEKA zaliczanego do klasy A. Oferowane przez nas mieszkańcom miasta Kęty okna PCV to gwarancja nie tylko satysfakcji na długie lata ale również niezawodności i atrakcyjnej ceny.

Lista produktow

Okna Veka Softline 82 MD

Okna Veka Softline 82 MD to system profili najwyższej jakości, charakteryzujący się energooszczędnością, dzięki 7-komorowej ramie w systemie 3 uszczelek z 3-szybowym pakietem. Veka Softline 82 MD uzyskują współczynnik UW, wskazujący na właściwości termoizolacyjne, poniżej 0,8 W/m2k. Szeroka gama rodzaju oklein i dostępnych kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiadającego indywidualnym preferencjom i poczuciu estetyki. Oryginalne i uniwersalne wzornictwo pozwala na dopasowanie profili Softline 82 MD do wszystkich budynków, niezależnie od wyglądu elewacji oraz pełnionych przez nie funkcji.

Okna Veka Softline 70 AD

Okna Veka Softline 70 AD są tymi, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich ceniących sobie komfort i estetykę. Okna Veka Softline 70 AD opierają się na 5-komorowym profilu klasy A o grubości 70 mm. Są one odporne nie tylko na działanie czynników mechanicznych i uszkodzenia z nich wynikające ale również na zmiany temperatury. Różnorodność dostępnych kolorów profili Veka sprawia, że każdy znajdzie okna doskonale wpisujące się w styl budynku oraz pomieszczenia.

Okna PCV Kęty - cennik

Cena montażu okien uzależniona jest od miejsca zamontowania, rodzaju i liczby okien a także dostępu do nich. W celu zapoznania się z cennikiem montażu okien PCV w Kętach zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 666 292 997. Oferujemy również możliwość wyceny on-line w formularzu pod adresem https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/.

Okna PCV Kęty - realizacje

Poniżej prezentujemy realizacje, których podjęliśmy się w Kętach. Oknomajsterek podejmuje się montażu okien PCV w budynkach mieszkalnych oraz biurowych pamiętając przy tym o potrzebach oraz komforcie ich użytkowników. Zapoznaj się z wykonanymi przez nas w mieście Kęty oknami PCV.

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line