Drzwi aluminiowe Creo


W ofercie oknamajsterek.pl znajdziesz drzwi aluminiowe Wiśniowski Creo, wyposażone w obustronny panel nakładkowy. Wewnętrzną oraz zewnętrzną powierzchnię skrzydła drzwiowego pokrywa wysokiej jakości blacha aluminiowa. Powierzchnia drzwi Creo zlicowana jest z powierzchnią ościeżnicy, dzięki czemu tworzy spójną oraz estetyczną powierzchnię. Wypełnienie stosowane w skrzydłach drzwi Wiśniowski Creo oraz wykorzystanie profili aluminiowych wysokiej jakości sprawia, że współczynnik przenikalności ciepła naszych drzwi Wiśniowski Creo wynosi od Ud = 0,8 W/m2K (dla drzwi referencyjnych o wymiarach 1400 x 2500 mm z panelem pełnym).

Estetyczne drzwi Wiśniowski Creo

Drzwi aluminiowe Creo to gwarancja dobrego stylu i bezpieczeństwa. W ofercie oknamajsterek.pl znajdziesz wiele propozycji, które cechują się wyjątkową estetyką, energooszczędnością oraz bezpieczeństwem. Drzwi Wiśniowski Creo są nie tylko ozdobą budynku, ale także są funkcjonalne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia.
 

Akcesoria i dodatki

SZEROKA PALETA BARW

W oparciu o potrzeby i pomysły naszych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien czy elementów wykończeniowych obiektu. Drzwiom CREO możemy nadać unikatowy wygląd, dzięki różnym technikom wykończenia. Wyjątkowe efekty wizualne osiągamy poprzez malowanie w kolorach mat struktura z wzorników RAL lub DECOR, natomiast okleinowanie daje możliwość uzyskania ciekawej struktury.

KOLORY STANDARDOWE (mat struktura)

Drzwi aluminiowe CREO mogą być opcjonalnie malowane proszkowo na inne spacjalne kolory z palety RAL (mat struktura)

KOLORY DECOR ORAZ OKLEINA

UCHWYTY

WYPOSAŻENIE DRZWI CREO

ZAMKI

Nasze ostatnie realizacje

Wzory drzwi CREO

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
27 września, 2017

52 Międzynarodowe Targi Budownictwa

Dziękujemy że byliście razem z nami na 52 Targach Budownictwa w Bielsku – Białej . Uznajemy je jako nasz kolejny sukces . Do zobaczenia w biurze oraz na […]
Wycena on line