Okna – CzechowiceOkna w Czechowicach to gwarancja wytrzymałości i komfortu. Są odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, grzybów a ponadto ekologiczne, dzięki temu, że mogą zostać poddane 100% recyklingowi. Oknamajsterek ma w swojej ofercie najwyższej jakości, wykonane z polichlorku winylu, okna. Są one przyszłościową inwestycja tak w dom, jak i środowisko jednak, przede wszystkim, dla Państwa stanowią gwarancję solidnego wykonania i nowoczesnego wyglądu.

W naszej ofercie dla miasta Czechowice są okna PCV, które dostarczane są do nas przez czołowego producenta na profilu VEKA zaliczonego do klasy A. Oferowane przez nas mieszkańcom miasta Czechowice okna PCV to gwarancja satysfakcji na długie lata, niezawodności a przy tym atrakcyjnej ceny.

Lista produktow

Okna Veka Softline 82 MD

Okna Veka Softline 82 MD to energooszczędny system profili na najwyższym poziomie z 7-komorową ramą w systemie 3 uszczelek z 3-szybowym pakietem, dzięki któremu okna uzyskują współczynnik UW poniżej 0,8 W/m2k. Szeroka gama rodzaju oklein i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiadającego gustom i preferencjom. Neutralne a przy tym oryginalne wzornictwo pozwala dopasować profile i okna Veka Softline 82 MD do każdego budynku, niezależnie od jego funkcji czy też stylu architektury.

Okna Veka Softline 70 AD

Okna Veka Softline 70 AD to przyjazne w użytkowaniu okna, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy cenią sobie komfort i estetykę. Okna Veka Softline 70 AD powstały na 5-komorowym profilu klasy A o grubości 70 mm. Są one odporne na uszkodzenia, działanie czynników mechanicznych a także zmiany temperatury. W bogatej palecie dostępnych kolorów każdy znajdzie okna doskonale wpisujące się w styl dowolnego budynku oraz pomieszczenia.

Okna Czechowice - cennik

Cena montażu okien uzależniona jest od miejsca zamontowania liczby i rodzaju okien a także dostępu do nich. W celu zapoznania się z cennikiem montażu okien PCV w Czechowicach zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 666 292 997. Oferujemy również możliwość wyceny on-line w formularzu pod adresem https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/.

Okna Czechowice - realizacje

Poniżej prezentujemy wykonane przez nas okna w mieście Czechowice. Zajmujemy się montażem okien PCV w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu uwzględniając przy tym potrzeby oraz komfort ich użytkowników. Zapoznaj się z wykonanymi przez nas w Czechowicach oknami PCV.

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line