Okna plastikowe PCV – WadowiceOkna plastikowe PCV w Wadowicach to nie tylko pewność komfortu ale również gwarancja wytrzymałości. Okna plastikowe PCV są odporne na działanie grzybów, insektów oraz negatywnych czynników atmosferycznych a przy tym są ekologiczne – mogą zostać poddane recyklingowi w 100%. Okna plastikowe PCV w Wadowicach są inwestycją zarówno dla domu jak środowiska, jednak przede wszystkim dla Państwa - są one gwarancją stylowego wykończenia fasady budynku oraz progresywnego designu.

W naszej ofercie dla miasta Wadowice znajdą Państwo okna PCV najwyższej jakości, których dostarcza czołowy producent na profilu VEKA – zaliczane są one do klasy A. Okna PCV znajdujące się w ofercie dla miasta Wadowice to niezawodność oraz ergonomiczność na długie lata a przy tym eleganckie wykończenie budynku.

Lista produktow

Okna Veka Softline 82 MD

Okna Veka Softline 82 MD to energooszczędny system profili na najwyższym poziomie, który wyróżnia się na tle konkurencji 7-komorową ramą w systemie 3 uszczelek z 3-szybowym pakietem. Dzięki takiemu rozwiązaniu okna uzyskują współczynnik UW nieprzekraczający 0,8 W/m2k. Szeroki wybór rodzaju oklein oraz ich kolorów, podobnie jak neutralne wzornictwo, pozwala dopasować profile Veka Softline 82 MD do każdego typu architektury i najbardziej wymagających gustów.

Okna Veka Softline 70 AD

Okna Veka Softline 70 AD są ergonomiczne co wynika z tego, że wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich ceniących sobie komfort i elegancja. Okna Veka Softline 70 AD to model, który opiera się na 5-komorowym profilu klasy A o grubości 70 mm. Cechuje się brakiem podatności na uszkodzenia, działanie czynników mechanicznych a także zmiany temperatury. W szerokiej gamie kolorów każdy znajdzie ten właściwy, odpowiadający gustom. Okna Veka Softline 70 AD doskonale wpiszą się w estetykę dowolnego budynku czy pomieszczenia.

Montaż okien plastikowych PCV w Wadowicach - cennik

Cena montażu okien PCV w Wadowicach jest zależna od czynników takich jak: miejsce zamontowania okien, ich ilości jak i dostępu. Osobom będącym zainteresowanymi montażem okien plastikowych w Wadowicach zalecamy kontakt telefoniczny pod nr tel. 666 292 997. W naszej ofercie znajduje się wycena on-line, do jej zlecenia wystarczającym będzie przesłanie wypełnionego formularz znajdującego się pod adresem https://oknamajsterek.pl/wycena-on-line/.

Okna PCV - realizacje w mieście Wadowice

Pragniemy przedstawić Państwu okna PCV, których realizacji podjęliśmy się w mieście Wadowice. Zajmujemy się montażem okien PCV w budynkach mieszkalnych a także biurowych kierując się przy tym potrzebami wynikającymi ze specyfiki obiektu i preferencji ich użytkowników. Zobacz przykładowe realizacje okien PCV w mieście Wadowice.

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

10 sierpnia, 2019

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.

29 września, 2017

Okno narożne bez słupka.

29 września, 2017

Nowość Veka Spectral

Nowość Veka Spectral
Wycena on line