Potrzebny serwis?
serwis

PROFESJONALIZM

Wieloletnia działalność pozwoliła nam zdobyć szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie, które odzwierciedla się w naszej pracy. To właśnie dzięki praktyce sprawnie i fachowo rozwiązujemy wszystkie problemy związane z oknami i drzwiami.

Co więcej, trzymamy rękę na pulsie zmian i jesteśmy na bieżąco z ofertą czołowych producentów. Profesjonalnie wykonujemy konserwację i naprawy okien wszystkich marek i typów.

Z starannością zaopiekujemy się twoimi oknami, drzwiami balkonowymi, oknami tarasowymi, drzwiami przesuwnymi bądź wejściowymi.

ZADOWOLONY KLIENT

Potwierdzeniem rzetelności naszej firmy są przede wszystkim zadowoleni klienci. Z należytą starannością dbamy o ich satysfakcję.

Od początku działalności naszej firmy naprawiliśmy setki okien i drzwi traktując każde zlecenie indywidualnie, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Dbałość o każdy szczegół i wysoka jakość obsługi sprawia, iż klienci niejednokrotnie wracają do nas z kolejnymi zleceniami.

DLACZEGO MY?

Oferujemy szybkie terminy usług naprawczych, fachowo usuwamy usterki okienne, niedomykające się okna, uszkodzenia uszczelek, zawiasów i zamków.

Prowadzimy również okresowe usługi przegladu i konserwacji tzw. stolarki okienej, wszystkich okien i dzwi balkonowych w nieruchomościach prywatnych, biurach i instytucjach.

Potrzebujesz naprawić okno?

To proste – zadzwoń lub napisz i umów się na serwis okna.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy, a na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Zobacz również

Dlaczego warto kupić drewniane drzwi zewnętrzne i jak je pielęgnować?
data publikacji2024-05-21

Drewniane drzwi zewnętrzne wybierane są przede wszystkim ze względu na efektowny wygląd. Drewno to szlachetny materiał, który daje dużą swobodę aranżacyjną dzięki swojej uniwersalności i ponadczasowemu wyrazowi. Jest też trwałe i wytrzymałe, wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji. Zastanawiasz się nad wyborem drzwi wejściowych wykonanych z naturalnego drewna i chcesz rozwiać swoje wątpliwości ? Przeczytaj! Drzwi drewniane […]

Jak wykonujemy ciepły montaż?
data publikacji2024-05-17

Soudal Window System – to system montażu i uszczelnienia okna, w którego skład wchodzą: piana poliuretanowa, taśmy paroizolacyjne, taśmy rozprężne, masy uszczelniające.

52 Międzynarodowe Targi Budownictwa
data publikacji2024-04-27

Dziękujemy że byliście razem z nami na 52 Targach Budownictwa w Bielsku – Białej . Uznajemy je jako nasz kolejny sukces . Do zobaczenia w biurze oraz na budowach ️. Pozdrawiamy zespół Majsterka .