Drzwi – Bielsko-Biała

Drzwi - Bielsko-BiałaDrzwi są nieodłącznym wyposażeniem wnętrz i budynków o różnym przeznaczeniu. W ofercie Majsterka dostępne są, dla osób z miasta Bielsko-Biała, drzwi w różnych wariantach. Drzwi te wyprodukowane zostały przez czołowych producentów takich jak Wikęd czy też X Faktor. Poznaj przygotowaną przez nas ofertę dla mieszkańców miasta Bielsko-Biała - drzwi zewnętrzne i drzwi wejściowe, które się w niej znajdują to najwyższej jakości akcesoria, które uczynią budynek o dowolnym charakterze jeszcze bardziej ergonomicznym i funkcjonalnym.

Bielsko-Biała - drzwi zewnętrzne drewniane producenta X-Faktor

Oferowane mieszkańcom miasta Bielsko-Biała drzwi wejściowe Parmax X-Faktor są fenomenalnym rozwiązaniem dla osób o wysokim poczuciu estetyki ceniących sobie nowoczesny styl. Drzwi wejściowe X-Faktor charakteryzuje nie tylko solidne wykonanie, ale również funkcjonalny design, który wyróżnia dbałość o szczegóły oraz dekoracyjne elementy.
xfaktor-drzwi-majsterek

Dlaczego warto wybrać drzwi X Faktor?

Wybór drzwi PARMAX X-FACTOR to zawsze awangardowe wyjście i mocne wejście. Decyduje o tym kilka konkretnych rozwiązań, które są znakiem firmowym naszych produktów.

 • Najwyższej jakości okucia w standardzie — zawiasy chowane Simonswerk Tectus TE wprowadzone przez X-FACTOR po raz pierwszy na naszym rynku. Dzięki zastosowaniu tych zawiasów powierzchnia skrzydła i dostawki jest idealnie zlicowana.
 • Zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanego drewna z naturalnymi sękami i pęknięciami jako wykończenie skrzydła, dostępne ekskluzywnie jedynie w naszej ofercie.
 • Inteligentny system otwierania drzwi (m.in. przycisk w pochwycie, czytnik linii papilarnych, klawiatura kodowa) z okablowaniem estetycznie wkomponowanym w skrzydło oraz ościeżnicę.
 • Długa listwa zaczepowa zamka w standardzie oraz zamek listwowy 3 punktowy, który zwiększa odporność drzwi na włamanie.
 • Możliwość znacznej modyfikacji wzoru pod indywidualne zamówienie przy uwzględnieniu ograniczeń technicznych.

Bielsko-Biała - drzwi zewnętrzne Agmar

Dostępne w atrakcyjnej cenie dla mieszkańców miasta Bielsko-Biała drzwi zewnętrzne Agmar wykonane są z wysokogatunkowego drewna. Wyróżnia je wzmocniona konstrukcja oraz niski współczynnik Ud. Czynniki te zapewniają doskonałą izolację od panujących na zewnątrz warunków. Dodatkowo dostępne są w aż trzech różnych wariantach, z których każdy może zostać dodatkowo wyposażony w wiele funkcjonalnych akcesoriów.

Bielsko-Biała - drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Proponowane przez Majsterka mieszkańcom miasta Bielsko-Biała drzwi zewnętrzne Wikęd charakteryzuje nie tylko wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań projektowych ale również wyposażenie w postaci akcesoriów zwiększających ergonomię i satysfakcję użytkowania drzwi. Znajdujące się w naszej ofercie dla miasta Bielsko-Biała drzwi zewnętrzne stalowe dostępne są w różnych wariantach zapewniających jak najniższy, z możliwych, współczynnik Ud oraz wytrzymałą konstrukcję gwarantującą wysokie poczucie bezpieczeństwa.

Bielsko-Biała - drzwi wejściowe z aluminium Creo

Dostępne w naszej ofercie dla mieszkańców miasta Bielsko-Biała drzwi wejściowe Creo pokryte są aluminiowymi panelami nakładkowymi występującymi na ich wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie. Wybór drzwi wejściowych Creo to doskonałe rozwiązanie umożliwiające wykończenie budynku - powierzchnia ich skrzydła licuje z powierzchnią ościeżnicy dzięki czemu z każdej strony - zarówno wejścia do środka, jak i wyjścia na zewnątrz, tworzy spójną, elegancką całość. Dodatkowym atutem oferowanych przez Majsterka osobom z miasta Bielsko-Biała drzwi wejściowych Creo jest ich niski współczynnik Ud.
 • Skrzydło drzwi o grubości 77 mm z panelem obustronnie nakładkowym.
 • Rama skrzydła i ościeżnica z kształtowników aluminiowych czterokomorowych, z przegrodą termiczną.
 • Pięć rodzajów klamek w standardzie, do wyboru.
 • Zamek trzypunktowy automatyczny z funkcją dzienną w standardzie, opcjonalnie dostępne zamki elektryczne.
 • Aplikacje ze stali nierdzewnej w standardzie, opcjonalnie w kolorach mat struktura i drewnopodobnych.
 • Uchwyty ze stali nierdzewnej.
 • Próg z przegrodą termiczną i profilem podprogowym o wys. 30 mm w standardzie.
 • Szyby trzykomorowe obustronnie bezpieczne o grubości 77 mm U=0,6 W/m2K z ciepłą ramką w standardzie
 • Zawiasy rolkowe w standardzie lub opcjonalnie ukryte regulowane w 3 płaszczyznach.
 • Wkładka atestowana antywłamaniowa z pięcioma kluczami w standardzie.
 • Frezowania z możliwością dopasowania do przetłoczeń w bramie segmentowej.

Bielsko-Biała - drzwi wejściowe wewnętrzneW naszej ofercie znajdą Państwo również drzwi wejściowe wewnętrzne. Doskonale spiszą się one w przestrzeniach mieszkalnych oraz biurowych. Drzwi wejściowe producentów takich jak POLSKONE, DRE, PORTA oraz ERKADO to najwyższej jakości drzwi wewnętrzne wykorzystywane w budynkach o szerokim zakresie zastosowań. Wybierając drzwi wejściowe wewnętrzne z oferty Okna Majsterek dla miasta Bielsko-Biała zyskują Państwo funkcjonalne i doskonale prezentujące się wyposażenie wnętrz. Zapraszamy mieszkańców miasta Bielsko-Biała do zapoznania się z naszą ofertą!

Bielsko Biała - drzwi wewnętrzne dostępne w różnych wariantachW Okna Majsterek zdajemy sobie sprawę z tego, że każda przestrzeń stawia przed drzwiami wewnętrznymi inne wymagania oraz oczekiwania. Pragnąc dopasować ofertę Majsterka do potrzeb przestrzeni mieszkalnych ale również biurowych i gabinetowych zadbaliśmy o to, by oferowane przez nas w mieście Bielsko-Biała drzwi wewnętrzne były różnorodne. Występujące w wariantach płytowym lub płycinowym drzwi wewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości drewna i dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Dodatkowo oferowane przez nas mieszkańcom i przedsiębiorcom z miasta Bielsko-Biała drzwi wewnętrzne charakteryzuje wytrzymałość oraz funkcjonalność, której źródłem są ergonomiczna konstrukcja oraz dokładność wykonania.

Lista produktówDrzwi PORTADrzwi ERKADODrzwi DREDrzwi POLSKONE

Nasze ostatnie realizacje

Akcesoria i dodatki

Bezpłatna wycena

Montaż

Terminowość

Jakość

17 kwietnia, 2024
Okna PCV

Jak skutecznie zadbać o okna PCV – praktyczny poradnik

Okna PCV cieszą się dużą popularnością dzięki swojej trwałości, estetyce oraz doskonałym właściwościom izolacyjnym. Żeby zachowały blask i funkcjonalność przez długie lata, trzeba regularnie je czyścić […]
18 marca, 2024
Bramy segmentowe

Jak dbać o bramy segmentowe – przewodnik po konserwacji

Bramy segmentowe są popularnym wyborem wśród właścicieli garaży ze względu na funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę. Wymagają one regularnej konserwacji dla zachowania jej właściwości i zapewnienia długiej […]
21 lutego, 2024
Drzwi wewnętrzne

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać do domu jednorodzinnego?

Wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych do domu jednorodzinnego nie jest łatwym zadaniem, szczególnie biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych modeli, materiałów wykończeniowych i stylów. Drzwi wewnętrzne nie tylko […]
Wycena on line