Dlaczego warto kupić drewniane drzwi zewnętrzne i jak je pielęgnować?
data publikacji2024-05-21

Drewniane drzwi zewnętrzne wybierane są przede wszystkim ze względu na efektowny wygląd. Drewno to szlachetny materiał, który daje dużą swobodę aranżacyjną dzięki swojej uniwersalności i ponadczasowemu wyrazowi. Jest też trwałe i wytrzymałe, wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji. Zastanawiasz się nad wyborem drzwi wejściowych wykonanych z naturalnego drewna i chcesz rozwiać swoje wątpliwości ? Przeczytaj! Drzwi drewniane […]

Jak wykonujemy ciepły montaż?
data publikacji2024-05-17

Soudal Window System – to system montażu i uszczelnienia okna, w którego skład wchodzą: piana poliuretanowa, taśmy paroizolacyjne, taśmy rozprężne, masy uszczelniające.

Potrzebny serwis?
data publikacji2024-05-17

Oferujemy szybkie terminy usług naprawczych, fachowo usuwamy usterki okienne, niedomykające się okna, uszkodzenia uszczelek, zawiasów i zamków.

52 Międzynarodowe Targi Budownictwa
data publikacji2024-04-27

Dziękujemy że byliście razem z nami na 52 Targach Budownictwa w Bielsku – Białej . Uznajemy je jako nasz kolejny sukces . Do zobaczenia w biurze oraz na budowach ️. Pozdrawiamy zespół Majsterka .

Nowość Veka Spectral
data publikacji2024-04-23

Nowość Veka Spectral

Wynajem Mini Żurawia do montażu okien.
data publikacji2024-04-17

Nowoczesny MINI ŻURAW, który dzięki swoim parametrom oferuje pracę niczym klasyczny, ciężki dźwig budowlany.

Jak działa brama garażowa segmentowa i czy warto wybrać ją do garażu?
data publikacji2024-04-09

Brama segmentowa charakteryzuje się wyjątkową szczelnością i możliwością regulacji temperatury panującej wewnątrz garażu, który zabezpiecza.

Dlaczego termoizolacja jest najważniejszym aspektem domów energooszczędnych?
data publikacji2024-04-06

Termoizolacja jest jednym z elementów, które pozwalają na zminimalizowanie kosztów energii i ograniczenie strat ciepła w budynkach.

Zacznijmy Tworzyć Razem Twoje Idealne Przestrzenie

Masz projekt, pomysł lub potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w zakresie stolarki otworowej? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Skontaktuj się znami